Saadetyolu Sitesi Yayın Hayatına Başladı

Saadetyolu Sitesi Yayın Hayatına Başladı

 

Merhum Ayetullah Saâdetperver, Allâme Tabâtabâî’nin yetiştirdiği çağımızın en önemli âlimlerinden, ahlak / irfan üstadlarından topluma çok değerli üstadlar kazandıran büyük şahsiyetlerden biridir.

Saadetyolu sitesi yayın hayatına başlayarak o büyük üstadın ve seçkin öğrencilerinin düşüncelerini, manevî yaklaşımlarını ve ilmi çalışmalarını sizlerle buluşturmayı planlamaktadır.

Sitede öncelikli olarak Ayetullah Saâdetperver’in yazıları ile birlikte kendisinin yetiştirdiği 15 öğrencisinin ve günümüz büyük âlimlerinin ahlakî dersleri, konuşmaları ve makaleleri yayınlanmaktadır.

Bununla birlikte “Ahlak-İrfan”, “Düşünce-Araştırma” kategorilerinde alanında uzman yazarların öğretici makalelerini bulabilirsiniz.

“Soru-Cevap” kategorisinde sizden gelen sorular cevaplandırılmakta ve “Kitap-Yorum” bölümünde ise bazı önemli kitapların tanıtımı ile birlikte pdf formatında okuma imkânı verilmektedir.

Sitede çokça ahlakî videolar ile birlikte foto galeri de bulunmaktadır.

Dünyamız ve ebedi hayatımız için faydalı olacağını ümit ettiğimiz bu çalışmanın hakiki yurdumuz için birer azık olmasını ümit ediyoruz.

Site Adresi:

https://www.saadetyolu.com

Güncelleme Tarihi: 22 Mayıs 2023, 15:18
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER